Košík je prázdný   |     Uživatel: Přihlásit se
Promo Direct – reklamní předměty   |   e-mail: info@promodirect.cz   |   tel: 776 706 777
Language
English
Deutsch
Slovensky

O firmě – Reklamní předměty

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu internetového katalogu reklamních předmětů.

Promo Direct dodává reklamní předměty     Katalog reklamních předmětů Promo Direct® zobrazuje katalogové zboží evropských distributorů a tailor made předměty od evropských a asijských výrobců. Naší specializací je co nejširší nabídka za atraktivní ceny, spojená s osobním přístupem a expresními termíny dodání. Svým zákazníkům také zajistíme komplexní služby spojené s dodávkami reklamních předmětů, např. potiskové technologie, grafický design, skladování, distribuci a mnoho dalšího. Náš team tvoří mladí, inteligentní lidé otevření trendům doby, kteří budou vždy hledat cestu, jak splnit Vaše představy a požadavky.

    Hlavní částí těchto internetových stránek je online katalog, ve kterém naleznete takřka 30.000 druhů katalogových reklamních předmětů. V nabídce pak je dalších asi 10.000 druhů, které zde nejsou zveřejněny, takže celkově jsme Vám schopni nabídnout kolem 30.000 druhů reklamních předmětů a dárků. Rozsah této nabídky je na českém trhu unikátní, pro nás je však nejdůležitější spokojenost a naplnění potřeb našich klientů.

    Důležitým faktorem našich služeb je rychlost, se kterou Vám můžeme zboží dodat. Není výjimkou, že zboží bez potisku můžete mít již do tří až pěti dnů, v časové tísni lze uvažovat i o variantě expres. Využíváme služeb smluvních přepravců, především DPD a PPL.

    Naše potiskové možnosti tampontisku dosahují až neuvěřitelných 20.000 ks předmětů denně. Klientům i přesto důrazně doporučujeme na výrobu nechvátat - výrobní technologie nemůže obejít fyzikální zákony a je potřeba počítat s časem na dokonalé proschnutí barev a na balení. Také pro výšivku, gravír, sítotisk a digitální tisk využíváme nejmodernější stroje a technologie.

     I když se běžné množství dodávaného zboží pohybuje v tisících až desetitisících kusů, mohou Vaše představy přesahovat běžný rámec skladových zásob v Evropě. Také Vám možná nestačí bohatá katalogová nabídka a máte své představy o designu, provedení a barevnosti požadovaného předmětu, rádi jej pro Vás dáme na míru vyrobit a dovézt. Tato individualita se samozřejmě týká hlavně požadavků na adekvátní množství. Je zde také nutné počítat s dostatkem času na vyvzorování předmětu, čas na produkci a výrobu a dále pak na dopravu ze vzdálených destinací, které ekonomicky výhodnou výrobu poskytují. Není žádným tajemstvím, že je to hlavně Čína, kde se tyto zakázky produkují, a hlavní čas na dopravu pak představuje kontejnerová lodní přeprava. Nároční klienti v časové tísni mohou využít expresní leteckou přepravu, se kterou máme také zkušenosti a její finanční náročnost dokážeme díky kontaktům se specializovanými leteckými společnostmi, snížit na nezbytné minimum. Přímo v Číně máme spolupracovníky, kteří se o tyto individuální zakázky osobně starají a dohlíží na jejich produkci. V případě potřeby není problém také zabezpečit skladování a logistiku.

     Svým klientům během roku posíláme katalogy a newslettery, kterých je celá řada. Hlavní katalogy pro daný rok, které jsou tři, dále pak designový katalog, katalog textilu, kalendáře a diáře, luxusní zboží, vánoční nabídka atd. Stanete-li se naším klientem, budeme Vás takto bezplatně informovat o novinkách na trhu.

    Promo Direct je svým zaměřením hlavně partnerem reklamních agentur a marketingových manažerů, kterým dodává profesionální servis v celé šíři problematiky 3D reklamy. Naší prioritou není anonymní prodej výrobků, ale péče o zákazníka, zbožíznalectví v celém spektru oboru, co nejrychlejší konzultace a kalkulace, znalost povahy materiálu našich produktů a vhodných potiskových technologií. Hledání a nalézání řešení i v časové tísni, pokládání základů pro dlouhodobou a korektní spolupráci. Dnešní člověk je náročný, chce být překvapován a pokud možno příjemně. Neuspokojí ho nejlevnější propiska s jedním potiskem. Mnoha klientům jsme již dokázali, jak kreativní dokážeme být. Hledejme společně cestu, jak obdarovat Vaše klienty a zanechat v nich trvalou příjemnou připomínku Vás či společnosti kterou zastupujete, s produkty, které společně vyrobíme.


    Jsme tu pro Vás, Promo Direct®


 

kontakty:

tel. +420 776 706 777
tel. +420 774 706 777

email: info@promodirect.cz

 

Promo Direct® v současnosti zastupuje následující značky:

Společnost Promo Direct<sup>®</sup> v současnosti zastupuje následující značky